Bezig met laden van de foto`s.
Eisenhowerstraat 467, Sittard Verkocht
eigenschappen
Sittard, Sittard-Geleen, Limburg | |
bouwjaar | 1967 |
energielabel | A |
woonoppervlakte | 88 m2 |
perceeloppervlakte | 2274 m2 |
inhoud | 230 m3 |
locatie | Sittard, Limbrichterveld |
aanvaarding | In overleg |
omschrijving
In het kort
In de wijk Limbrichterveld aan de Eisenhowerstraat 467 bieden wij u dit ruime, lichte en moderne appartement met energielabel A aan. Gelegen op de 6de verdieping, met twee slaapkamers, balkon op het zuiden, separate berging en garagebox.
Op de begane grond bevindt zich de centrale entree met intercom, brievenbussen, toegang tot fietsenberging, kantoor servicedeskmedewerker, trappenhuis en liften. Het complex is voorzien van cameratoezicht.
Een groot privaat parkeerterrein (alleen toegankelijk voor bewoners) biedt voldoende parkeergelegenheid en voor uw gasten is er een vrij toegankelijk deel.
Wat een uitzicht!
Met de lift of via het trappenhuis gaat u naar de zesde verdieping. Op de galerij heeft u zicht op het ‘Hof van Onthaasting’ in de wijk Hoogveld. Met helder weer kijkt u zover als Roermond. Direct bij binnenkomst in het appartement ziet u het prachtige wijdse uitzicht via de grote raampartij. ’s Zomers kijkt u op een groene oase en op het zonnige balkon is het vanaf het vroege voorjaar goed toeven.
En wat een ruimte
Een heerlijke woonkamer; ruim, licht en makkelijk in te delen. De open keuken is voorzien van een 5-pits inductie fornuis met oven, wasemkap, koelkast, vaatwasser, rvs-gootsteen en close-in-boiler.
Links naast de entree ligt een slaapkamer die thans in gebruik is als werkkamer. Ideaal om bijvoorbeeld thuis te werken of uiteraard als (tweede) slaapkamer.
Vanuit de woonkamer geeft de overloop toegang tot de hoofdslaapkamer, badkamer, inpandige berging en het toilet.
De hoofdslaapkamer is gelegen aan de balkonzijde.
De aangrenzende badkamer met inloopdouche is voorzien van een badkamermeubel met twee wastafels en spiegels.
In de berging bevinden zich de elektrische boiler en de aansluitingen voor wasmachine en droger. Er is veel plaats voor opslag en voorraad.
Het toilet beschikt over een wandcloset en kastje met fontein.
De woonvertrekken zijn voorzien van een aaneengesloten laminaatvloer; in toilet, berging en badkamer ligt een antraciete tegelvloer.
Tot het appartement behoort ook een separate berging, die is gelegen aan het einde van de galerij op de zesde verdieping.
Energielabel A: klaar voor de toekomst
De woning heeft het zeer gunstige energielabel A. Verwarming vind plaats via blokverwarming en is aangesloten op het Groene Net. Vorig jaar werd de woning volledig aardgasvrij en voorzien van een nieuwe stoppenkast met drie fase aansluiting t.b.v. een inductiefornuis. Tevens werden de elektrische boilers vernieuwd. Deze zomer zijn de houten kozijnen voorzien van HR++ beglazing en medio september worden nieuwe draaikiepramen met HR++ glas geplaatst.
Zowel in de woon- als werkkamer werden vaste cat6 internetaansluitingen aangebracht. Samen met de garage waarin u in de toekomst wellicht een oplaadpunt voor de auto kunt realiseren is het appartement helemaal klaar voor de toekomst.
Gemak dient de mens
In de Eisenhowerstraat woont u met alle voorzieningen binnen handbereik. Winkelcentrum Limbrichterveld – voor veel meer dan alleen de dagelijkse boodschappen – ligt nagenoeg voor de deur. Basis- en middelbare scholen liggen op loopafstand evenals medische voorzieningen zoals gezondheidscentrum en apotheek. En voor een bezoekje aan het Pitboel theater, het buurtcentrum of de speeltuin hoeft u maar de straat over te steken.
Genieten voorop
Sittard is een heerlijke stad om in te wonen, genieten staat hier voorop: de nabije eeuwenoude binnenstad met gezellige winkelstraten, de sfeervolle markt vol terrasjes en de verborgen stadstuinen.
Wie van cultuur en een feestje houdt komt in Sittard niets tekort met theaters, poppodium, bioscopen, musea, bibliotheek, Oktoberfeest, Vastelaovond en ga zo maar door. Voor wie rust zoekt zijn er de heerlijke parken en het prachtige omringende heuvelland.
Mocht u toch weg willen? Hier woont u nagenoeg aan de uitvalswegen richting Maastricht, Heerlen en Roermond.
Ook met het openbaar vervoer zijn er goede verbindingen.
Bussen stoppen bij het winkelcentrum en station Sittard ligt op ca. 15 minuten lopen.
Gezellig buurten, boodschappen doen of tanken bij de Duitsers of Belgen? Het is allemaal om de hoek.
Welkom bij de club
Het appartementencomplex kent een actieve VvE.
De maandelijkse bijdrage bedraagt € 133,28 voor het appartement en berging. Voor de garage € 20,08 en voor stookkosten betaalt u een voorschot van € 77,50.
Maten:
- woonkamer met open keuken: ± 36 m2
- slaapkamer 1: ± 14,5 m2
- slaapkamer 2: ± 12 m2
- badkamer: ± 5 m2
- balkon: ± 10 m2
- separate berging: ± 5 m2
- garage: ± 25 m2
Recente aanpassingen:
- 90 cm breed Smeg 5-pits inductie fornuis met oven, 2021
- Bosch koelkast 2021
- Itho Daalderop close-in boiler 10 liter, 2021
- Itho Daalderop boiler 80 liter, 2021
- vaste cat6 UTP-internetaansluitingen, 2021
- nieuwe stoppenkast met 3-fase aansluiting, 2021
- perilex aansluiting, 2021
- HR++ glas en nieuwe draaikiepramen, 2022
gerelateerd

Geleen
verkocht
Tussenwoning
109 m2
1954
Geleen
verkocht
Hoekwoning
112 m2
1964
Sittard
verkocht
Tussenwoning
91 m2
1954